O mnie

Nazywam się Anna Banaszak. Od czasu ukończenia studiów inżynierskich na kierunku architektura krajobrazu (2007, UWM w Olsztynie) moja ścieżka zawodowa zawsze była związana z ogrodami.

Przez ten czas współpracując z kilkoma firmami poznałam różne
podejście do tematu sztuki ogrodowej. Zdobyta wiedza i praktycznie doświadczenie oparte ciężką pracą fizyczną, a przede wszystkim zamiłowanie do zawodu, skłoniły mnie do założenia własnej firmy.

Tworząc z pasji do pięknych ogrodów dla naszych Klientów

Aba Proogród to zespół kilku wykwalifikowanych ogrodników. Większość czasu i sił poświęcamy pielęgnacji zieleni. Bez względu czy jest to mały ogród przydomowy, czy większy teren publiczny do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, zawsze dbając o szczegóły.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy wiedzę, dzięki której możesz liczyć na fachowe doradztwo i kreatywne spojrzenie na temat sztuki ogrodowej.

Jesteśmy pasjonatami, którym praca w terenie daje satysfakcję i przyjemność.

Staramy się być elastyczni, grafik tworzymy na bieżąco dostosowując się do potrzeb naszych Klientów.

Oferujemy atrakcyjne ceny przy wysokiej jakości wykonywanych usług.

Naszym celem jest jest uczciwe i profesjonalne podejście do pracy oraz satysfakcja Klienta z wykonanego przez nas zlecenia.

Najczęściej zajmujemy się jednym zadaniem, co pozwala na realizację projektu w dość krótkim czasie i skierowanie uwagi na indywidualnych potrzebach Klienta.

Ciągle poszerzamy swoją wiedzę, a z każdego kolejnego zlecenia wynosimy nowe, jakże ważne dla nas doświadczenia.

Są miejsca w Twoim ogrodzie, na które nie możesz patrzeć? 

Jeśli chciałbyś wprowadzić zmiany w swoim ogrodzie, np. marzysz o kwitnącej rabacie, skontaktuj się z nami. Zaplanujemy kolorowe nasadzenia bylinowe, bo to jest to co kochamy w ogrodach najbardziej.

Uważasz, że Twój trawnik nie wygląda najlepiej? Być może wystarczy jeden profesjonalny zabieg ogrodniczy, by zamienił się on w zielony dywan, którego pozazdroszczą Tobie sąsiedzi.

Uprzątniemy teren, usuniemy martwe rośliny,

a zaniedbanym przywrócimy chęci do życia…